top of page
Ewa.jpg

O mnie

Psycholog, psychoterapeuta i seksuolog w trakcie certyfikacji z 9-letnim doświadczeniem w pracy.
Specjalizuje się w terapii par. Prowadzi terapię indywidualną osób dorosłych. Pomaga osobom z trudnościami i zaburzeniami natury seksualnej. Prowadzi terapię par zgłaszających się z trudnościami w relacjach, a także sferze seksualnej. Pracuje z osobami będącymi w kryzysach, cierpiących z powodu trudności psychologicznych z objawami depresji, schizofrenii, zaburzeń nerwicowych- lękowych, otępiennych, zaburzeń osobowości. Pracuje także z rodzinami z doświadczeniem choroby psychicznej. Oferuje psychoterapię, diagnostykę psychologiczną psychoedukację, wsparcie psychologiczne.

Ukończyła Studia z dziedziny Seksuologii organizowane przez Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła 5-letnią Szkole Psychoterapii przy Zakładzie Terapii Rodzin Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest w trakcie uzyskiwania tytułu Specjalisty Psychologii Klinicznej, w trakcie 4-letniego szkolenia Uczestnik wielu konferencji krajowych i międzynarodowych z dziedziny psychoterapii i psychiatrii. Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Terapii Rodzin PTP.

Przez 8 lat pracujowała w Klinice Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym, wcześniej także w tamtejszej Poradni Zdrowia Psychicznego. Od kilku lat prowadzi prywatną praktykę psychoterapeutyczną.


W pracy kieruje się zasadami kodeksu etycznego psychoterapeuty. Metody pracy dobiera do indywidualnych potrzeb pacjentów.
Swoją pracę poddaje regularnej superwizji (prof.Bogdan de Barbaro, prof. Maria Beisert, mgr Katarzyna Ćwirko-Kusztan, mgr Zbigniew Jabłoński).
Jako psycholog- seksuolog nie zajmuję się przepisywaniem leków, zajmuje się tym lekarz seksuolog, albo lekarz rodzinny.

bottom of page